TOPLU SMS ÇÖZÜMLERİ

TOPLU SMS GÖNDERMENİN EN KOLAY YOLU!

Ticari İşletmeler için Toplu SMS; müşterilerinize hızlı bilgilendirme mesajı geçmenizi ve ürünlerinizin kampanya, duyuru ve tanıtımını en güvenilir biçimde ve doğrudan hedef kitleye yapmanızı sağlar.

Sivil Toplum Örgütleri için Toplu SMS; günümüzde aktif yaşam ve iş temposu içerisinde, üyelerine daha etkin biçimde ulaşmak isteyen dernekler, siyasi partiler, belediyeler, vakıflar ve diğer sivil toplum kuruluşları Toplu SMS sistemlerimizi aktif biçimde kullanmaktadırlar.

Bireyler için Toplu SMS; yakınlarınıza çeşitli duyuru (doğum günü, düğün davetiyesi, toplantı vb) özel etkinlik ve duyurularınızı en ekonomik ve hızlı biçimde duyurulmasını sağlar. (Örneğin.. ismin Ahmet Mutlu.. SMS gönderdiğiniz kişinin rehberinde kayıtlı olup olmadığınızın önemi yoktur. Kimliğinizi ibraz ederek AHMETMUTLU orijinatörünü ücretsiz olarak alarak hemen isimli SMS'ler göndermeye başlayabilirsiniz.

Günümüzde, reklam, tanıtım ve duyuru ihtiyaçlarının en ekonomik ve etkin biçimde çözen işletme ve kurumların öne çıktığı ve rakiplerine nazaran pozitif şekilde ayrıştığı bir süreç yaşıyoruz. Toplu SMS sistemimizi kullanarak sizlerde bu ihtiyacınızı en ekonomik biçimde giderebilir, etkin ve pro aktif bir tanıtım ve duyuru sistemine kavuşabilirsiniz.

GSM şirketlerinin, 1 hafta ya da 1 ay süreyle geçerli olan ve dönem sonunda kullanmadığınız SMS'lerin silindiği SMS paketlerinden sıkıldınız mı? Sadece tek yöne değil her yöne dilediğiniz şekilde SMS gönderebildiğiniz ve dönem sonunda silinmeyen SMS paketlerimi kullanmak istiyorsunuz? Üstelik bunu en ekonomik fiyatlarla yapmak için doğru yerdesiniz. Dilerseniz, SMS'lerinize "Originatör" tanımı vererek "başlıklı" ya da "isimli" tabir edilen SMS'ler de gönderebilirsiniz.

Ticari işletmeler, okullar, dershaneler, her türlü sivil toplum örgütleri, anında ve etkin iletişim ihtiyacını duyan tüm bireyler, sistemimizden ücretsiz üyelik alarak iletişim, duyuru, tanıtım ve reklam ihtiyaçlarını giderebilir.

Girişimcilere de destek veriyoruz. Benim çevrem geniş, bende SMS paketi satışı yapmak istiyorum diyorsanız, Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçin, ya da iletişim formunda bize yazın sizi arayalım. Sistemimiz bünyesinde vereceğimiz alt bayilik sistemi kapsamında Size bağlı bayiler edinerek ve SMS paketi satışı yaparak önemli boyutlarda alternatif kazanç elde edebilirsiniz.

Diğer SMS firmalarına ve SMS sitelerine de APİ yoluyla SMS satışımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Hedefli reklam çalışmaları için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir ya da İletişim bölümünden bizlere yazarak Sizlerle en kısa sürede irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun çözüme kavuşmak için Bizlerle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. Müşteri temsilcilerimiz en uygun çözümü size önereceklerdir. İhtiyacınıza en uygun SMS paketini satın almak için anında ücretsiz üyemiz olabilirsiniz.

www.globalsms.com.tr


Sistemimiz, yüksek SMS maliyetlerinden şikayetçi tüm gerçek ve tüzel kişilerin hizmetine açıktır.

Toplu SMS uygulamasında bir ilk! Satın aldığınız SMS paketleri süre ile sınırlı değildir. Diğer bir ifadeyle, SMS hizmeti veren diğer firmalar ve GSM operatörleri gibi, satın alıpta kullanmadığınız SMS haklarınız 30 gün vb süre sonunda silinmez.

toplu sms     global sms    sms toplu   parça kontör

HEDEFLİ REKLAM

Belirlediğiniz hedefe yönelik Toplu SMS pazarlama hizmetleri. Detay bilgi için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

ucuz sms

MASRAFSIZ HAVALE YAPIN

FİNANBANK'la yapılan özel anlaşmamız kapsamında; ATM'den kartsız para yatırma, şube vezneleri ya da internet bankacılığı dahil tüm kanallardan yapacağınız havale işlemlerinden MASRAF / KOMİSYON alınmamaktadır.

HERKES GLOBAL'İ TERCİH EDİYOR!

üLKE GENELİNDE SAYILARI 1500'Ü AŞAN SAYIDA TİCARİ İŞLETME, OKUL DERNEK VE DİĞER GERÇEK VE TÜZEL KİŞİLER SİSTEMİMİZİ KULLANIYOR. SİZDE HEMEN SİSTEMİMİZDEN ÜCRETSİZ ÜYELİK ALARAK SMS GÖNDERMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ. 


DİLERSENİZ, EKRANLARIMIZIN KULLANIMI İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN TELEFON DESTEĞİ ALABİLİRSİNİZ.

AY SONUNDA PAKETLERİNİZ SİLİNMEZ!


ALDIĞINIZ PAKETLERDE ZAMAN AŞIMI YOKTUR! İSTEDİĞİNİZ SÜREÇTE TÜKETEBİLİRSİNİZ..


Lisans Bilgilerimiz

AKSA SES HİZMETLERİ TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.